Ви дивитеся на зображення вище, а його створив ШІ. Я сидів у футболці на кухні, коли генерувалося моє креативне АІ-фото.
Якщо ми не можемо руками торкнутися до Інтернету, то це ж не означає, що його нема. Ми звикли. Нас не дивує, що зараз ми на зв’язку з усім світом. З рідними, які вимушено за 1000+ кілометрів від дому. З друзями, які виїхали в інші країни для навчання чи роботи. Ми можемо оплатити комуналку, обід, доставку квітів, зробити донат із будь-якої географічної точки, де є ІНТЕРНЕТ.
А уявіть, щоб це розказати 30 років тому, коли все тільки починалося на рівні споживачів. Коли в одному дворі був один комп’ютер, як тумба, коли перші мобільні телефони були з розміром цеглини, з кнопочками, а не як зараз.
Чи повірили б ви, ваші батьки, дідусі-бабусі, що сьогодні, у 2024 році, мережа Інтернету так спростить життя?
Люди використовують комбайни, щоб збирати врожай. Відправляють посилки Новою поштою замість того, щоб руцями-нозями доставити товар. Звільнили голубів і спілкуються через месенджери.
«Колись електрика, телебачення та інтернет здавалися магією, а зараз вони невід’ємна частина нашого життя».
Сьогоднішні звичні речі — це вчорашні новації. Зараз ви опануєте нейронки, а через 5 років будете сміятися, що вагалися чи відкладали. Так-так, саме так і буде!
За АІ — майбутнє. А ви знали, що нейромережі з’явилися не рік тому, а їх почали вивчати у 1940 році?
Штучний інтелект — дядько в технологіях, йому вже понад 80 років. Але прорив, прогрес і масштаб у доступній формі для суспільства пішов останні роки. А якщо бути точним, то в Україні про ChatGPT заговорили напочатку 2023 року. Саме з 18 лютого 2023 року українці отримали доступ і почали тестувати ChatGPT на рівні інтуїції, тиць-тиць.
Відкрию (не)секрет, що технології АІ вже ДАВНО є у звичних для вас сферах. Де? Читайте далі.